Slow news

Ютуб тестує функцію голосових відповідей для авторів

Вона дасть змогу креаторам взаємодіяти зі своєю аудиторією у більш живому форматі
Кірста Олена, 19.12.2024

Платформа YouTube тестує нову функцію, з якою автори контенту зможуть відповідати на коментарі своїм голосом.

Це нововведення нагадує голосові повідомлення, знайомі користувачам месенджерів. Воно має поліпшити взаємодію між авторами контенту та їхньою аудиторією, йдеться у матеріалі The Verge.
Наразі функцію тестує «невелика кількість» авторів, вона доступна лише в застосунку YouTube на iOS. Для запису голосової відповіді креатор має натиснути на іконку звукової хвилі під коментарем, обрати опцію «Записати голосову відповідь» та опублікувати її як звичайний коментар.
Користувачі можуть слухати ці відповіді безпосередньо в застосунку, але функціонал поки обмежений — наприклад, на веббраузері голосові відповіді недоступні.
Представники платформи пояснили, що нова функція покликана створити тісніший зв’язок між авторами та їхніми глядачами. Голосові відповіді додають персоналізованого підходу, даючи можливість креаторам взаємодіяти зі своєю аудиторією у більш живому форматі.
Наразі функція доступна лише для відповідей на власних відео авторів. Поступово її планують удосконалювати й нададуть доступ більшій кількості авторів на платформі.
Читайте також у рубриці Slow news
Дизайнерка створила сукню зі 100 пластикових пляшок, щоб показати майбутнє без межі між природним і синтетичним
Авторка перетворила одноразовий пластик на скульптурний одяг, натхнений накопиченням сміття в океанах
У Лондоні відновили вітраж Київської картинної галереї, пошкоджений російською ракетою
Для відновлення використали уламок оригінального скла та архітектурні креслення з Києва
LIPSS та Київстар представили благодійну колаборацію +380 Call me Ukrainian
У межах ініціативи збиратимуть кошти на слухові апарати для військових
Триває реєстрація учасників акції «Стіл пам’яті 2026» на честь полеглих захисників і захисниць України
Долучитися можуть заклади харчування, освіти й культури, військові підрозділи, організації та простори в Україні й за кордоном
Від Краматорська до Львова: понад 260 українців долучилися до створення «Коника Незалежности»
Матеріал для лімітованого брелока збирали школярі, волонтери, люди, які сортують відходи, та військові на позиціях
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень