fbpx
Slow news

Ютуб прийматиме скарги на ШІ, а в телеграмі можна публікувати платні фото

Дайджест оновлень популярних застосунків
Кірста Олена, 02.07.2024

Популярні платформи та застосунки представили низку оновлень: у YouTube відтепер можна поскаржитися на ШІ-імітацію голосу та обличчя, а авторам телеграм-каналів дозволять публікувати платний контент.

YouTube прийматиме скарги на ШІ-імітацію голосу та обличчя користувачів

YouTube дозволив користувачам скаржитися на контент, створений ШІ або за допомогою ШІ-інструментів, що імітують їхні обличчя або голос. Про це платформа повідомила у нещодавніх змінах до правил спільноти, затверджених минулого місяця. Про це пише видання TechCrunch.

Згідно з новими правилами, користувачі можуть вимагати видалення подібного контенту. Для цього необхідно поскаржитися на нього. Однак видалять вміст не одразу – сервіс ухвалюватиме власне рішення, враховуючи низку чинників. Наприклад, перевірятимуть, чи справді вміст, позначений, як створений ШІ, унікально ідентифікує користувача, адже це може бути пародією чи сатирою. Також платформа повідомила, що не розглядатиме скарги від неповнолітніх або користувачів, які не мають доступу до комп’ютера, від померлих осіб тощо.

Наразі YouTube повідомляє, що надасть користувачеві, який завантажив контент, 48 годин, щоб ужити заходів щодо скарги. Якщо контент буде видалено до закінчення цього часу, скаргу буде закрито. В іншому випадку YouTube ініціює перевірку.

Автори телеграм-каналів зможуть публікувати платні фото й відео

У Telegram з’явилася функція, що дає змогу творцям контенту й авторам телеграм-каналів публікувати платні фото й відео. Підписники зможуть переглядати такі публікації лише після того, як перекажуть їхньому автору «зірки» – внутрішню валюту месенджера. Автори ж контенту зможуть використати «зірки», щоб отримати винагороду у криптовалюті або придбати зі знижками рекламу для свого телеграм-каналу й залучення ще більшої кількості підписників.

Також у застосунку з’явилися й інші можливості:

Відтепер можна шукати історії за гештегом. Для цього достатньо торкнутися гештегу в будь-якому чаті та переглянути результати пошуку за ним у своїх або публічних чатах.

Також для тих користувачів, які перебувають у відпустках, публічних подіях чи ресторанах, з’явилася можливість додавати позначку місця розташування до своєї історії. Подібно до гештегів, натискання мітки місця розташування дає змогу переглядати публічні історії з одного місця — наприклад, подивитися концерт чи більше дізнатися про публічну локацію, яку планує відвідати користувач.

Преміумкористувачам доступні віджети посилань в історіях. Це дасть змогу створити стильний попередній перегляд посилання на фото або відео, що підтримує як світле, так і темне тло, щоб відповідати контенту користувача.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень