fbpx
Slow news

Італійський Vogue присвятив травневий номер гороскопам

12 обкладинок з передбаченнями для кожного знака зодіаку
Данилюк Даяна, 07.05.2021

Травневий випуск Vogue Italia присвятили астрології, гороскопам, знакам зодіаку та здатності мріяти й уявляти своє майбутнє. Головний редактор Емануель Фарнеті назвав астрологію “королевою соціальних мереж”.

Замість однієї обкладинки журнал підготував 12, кожна з яких описує певний знак зодіаку і дає для нього пророцтво. Для обкладинок Vogue Italia провели зйомку з моделями у твідових костюмах з колекції Chanel Métiers d’Art осінь/зима 2021.

“У травневому випуску Vogue Italia ми спробували зрозуміти, чому у багатьох людей в цей конкретний час зростає інтерес до ірраціонального й таємничого, до цілісних практик та альтернативних переконань. Ми запитали себе, що спричинило грандіозне повернення астрології, несподіваної королеви соціальних мереж. Відповідно, ми писали про нові ритуали та старі забобони, магічні цифри, ілюстровані книжки та зодіаки NFT, гуру TikTok, філософів та художників.

Але найбільше ми грали, тому почали з наших 12 обкладинок, кожна з яких показує окремий знак зодіаку. Бо цей номер присвячений усім, хто вірить у такі речі. Усім, хто не вірить, але ніколи не каже “ніколи”. І кожному, хто мав почути, що зірки обіцяють період радості, легковажності та оновлення: для всіх настане літо”, — розповів Емануель Фарнеті.

Козеріг
Водолій
Риби
Овен
Телець
Близнюки
Рак
Лев
Діва
Терези
Скорпіон
Стрілець

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень