fbpx
Slow news

 IT Ukraine запускає подкаст “Відверто про IT”

Про true IT та шлях до успішного кріейтора IT-продуктів
Бондар Каріна, 20.03.2023

Асоціація IT Ukraine запускає подкаст “Відверто про IT”. Він про тих, хто робить технологічні зміни в Україні.

Голосами проєкту стануть 10 СЕО компаній, tech-стартапів, керівників компаній-гігантів чи маленьких команд з багатомільйонними продуктами.

“Коли говорять про IT — не всі розуміють, про що це насправді. Часто люди згадують лише про великий бізнес, шалений успіх та віддалену роботу. Але ми хочемо розвіяти ці стереотипи про айтівців, адже вони представляють нову креативну економіку країни, їх приклад справді надихає. “Відверто про IT” — це про людей, які йшли тернистим шляхом до успіху. Це проєкт про те, як не здаватись і де шукати мотивацію, на прикладі людей, які сьогодні є обличчям українського IT” — керівниця проєкту, заступниця виконавчого директора Асоціації Вікторія Федоренко.

Темами подкасту будуть рутина IT-фахівців, баланс між віртуальним та реальним життям, особистим та кар’єрою, а також говоритимуть про успіхи та факапи.

Як експерту з персоналіті, мені цікаво розкрити особистість кожного з гостей. Цікавий хід думок, страхи, думки та життєві ситуації, які покажуть слухачам гостя з різних сторін. Не лише як керівника, а більш глибинну сторону особистості, більш реальну та відверту. Це формат «без краваток»”, — зазначив ведучий подкасту Дмитро Мельникович.

Подкаст виходитиме двічі на місяць, перший випуск планують на 31 березня. Послухати можна буде на майданчиках Urban Space Radio, а також на Youtube-каналі асоціації IT Ukraine.  

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень