fbpx
Slow news

Історикиня та журналіст випускають “Довідник української моди”

У книзі вперше описали українську індустрію моди
Альтман Дарина, 21.10.2020

Історикиня моди та фешн-критикиня Зоя Звиняцьківська разом із журналістом та редактором Harper’s Bazaar Ukraine Антоном Єременком випускають книгу “Довідник української моди”.

Книга розповідає про індустрію моди в Україні та людей, що її створюють. Автори взяли інтерв’ю у 92 представників різних напрямів української фешн-індустрії — дизайнерів, стилістів, фотографів, ритейлерів.

Головна мета видання, за словами авторів, — надати читачам цілісне уявлення про українську моду як сформовану креативну індустрію. “Довідник української моди” створено за підтримки Українського культурного фонду.

“За останні роки українська мода перестала бути локальним явищем, окремі перемоги перетворилися на систему. Тому ми вирішили створити книгу, що демонструватиме це”, — розповідає Антон Єременко.

Його слова доповнює Зоя Звиняцьківська: “Головними умовами нашої роботи були незаангажованість та увага до фактів. Треба було привести несформовану множину уявлень про вітчизняну модну індустрію в систему, що відповідає критеріям глобальної моди. Українська модна індустрія – динамічне та масштабне явище. І нашою метою було показати його комплексно, сформувати цілісну картину.”

“Довідник української моди” (Fashion Directory of Ukraine) видадуть одразу двома мовами — українською та англійською.

Окрім друкованих примірників, створили сайт, де з 28 жовтня матеріали книги з’являться у вільному доступі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень