fbpx
Slow news

Історія відновлення нашого тіла в новій рекламі “Моршинської”

Розробка Fedoriv Agency
Данилюк Даяна, 12.07.2020

Команда Fedoriv Agency розробила нову іміджеву кампанію для бренду “Моршинська”. Лейтмотивом рекламної кампанії стала ідея відновлення природи.

“Для нашої команди кожна рекламна кампанія – це нова можливість розповісти про користь природної води та шанс закликати ще більше українців стежити за власним тілом та його гідробалансом. Цією кампанією ми хочемо нагадати, що так само, як природа здатна до відновлення, наше тіло, як частина природи, має цю особливу щоденну властивість”, – розповідає директор з маркетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.

Герої нового рекламного ролика займаються спортом, кохають, поспішають, танцюють, але щоразу зупиняються на мить, щоб зробити ковток природної мінеральної води й відновитися — подібно до того, як щовесни відновлюється природа.

Моршинська. Природа твого тіла. Кіноверсія from Fedoriv Agency on Vimeo.

Історії знімали, зокрема, у Національному ботанічному саду ім. Гришка, басейні спорткомплексу НТУУ КПІ ім. Сікорського, будинку культури ім. Корольова. Режисером ролика став швейцарець Хумбі Ентресс, а оператором — бразилець Маурісіо Паділа.

“Весь процес зйомки був справді захопливим, адже ми постійно змінювали локації. Не обійшлось і без труднощів. Героям роликів потрібно було відігравати свої ролі за дуже короткий час, що є складним завданням, особливо коли йдеться про таку інтимну сцену, як поцілунок двох людей.

Погана погода та холод стали ще одним викликом для нас. Я пам’ятаю, як ми знімали сцену з танцівницею у старому театрі. Там було дуже холодно, всі просто тремтіли, але героїня виконала танець з неймовірною відданістю та енергією від початку і до самого кінця. Окрім цього, погана погода стала додатковим навантаженням і для всієї знімальної групи: постійні зміни локації, довгі знімальні дні та складна робота з камерами. Але завдяки прекрасній команді ми змогли пережити ці труднощі. Тим паче, що високі очікування клієнта та агентства постійно надихали й рухали нас уперед”, – розповідає режисер Хумбі Ентресс.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень