fbpx
Slow news

INTERTOP та UNITED24 представили благодійний дроп

Усі кошти передадуть на підтримку ЗСУ
Бондар Каріна, 08.07.2023

INTERTOP спільно з платформою UNITED24 представили новий дроп футболок з принтом Fight for this flag. 100% прибутку від продажів буде спрямовано на підтримку ЗСУ.

“Завдяки співпраці з INTERTOP і благодійній колекції The Power of Freedom вже зібрано понад 1 500 000 гривень на підтримку ЗСУ. Впевнена, що колекція Fight for this flag буде також тепло сприйнята нашими донорами і принесе багато користі. Окрім збору грошей, це і популяризація українського прапору та можливість розповідати людям за кордоном і про цей випадок, і про готовність українців завжди захищати своє”, – говорить координаторка платформи UNITED24 Ярослава Гресь.

Ідея для принту з’явилася після сутички на саміті в Анкарі, коли російський делегат намагався вирвати український прапор з рук народного депутата Олександра Маріковського, за що отримав справедливу відсіч.

“Ситуація, яка відбулася в Анкарі, була показана по всьому світу — від CNN та BBC до Reuters та The SUN. Тож ми подумали, що буде добре дати ідеї «Я буду битися за цей прапор» прорости. Дякую платформі UNITED24 за підтримку, Madcats за те, що зробити візуальне рішення, INTERTOP за те, що створили мерч, який дуже швидко розкуповують, і який я бачу на дипломатах, на депутатах у міжнародних поїздках в різних країнах світу. Сподіваюся, що ці футболки допоможуть зібрати якомога більшу суму для тих, хто насправді б’ється за наш прапор на полі бою щодня, щохвилини”, – каже Олександр Маріковський.


Усі речі з колекції виготовлені в Україні. Нові футболки вже доступні за посиланням на INTERTOP.UA, а також у мобільному застосунку і в магазинах мережі.

Читайте також у рубриці Slow news
Дональд Трамп випустив кросівки із зображенням моменту замаху на нього
Лімітоване взуття коштує 299 доларів
Lobby X надає можливості для ветеранів
Ветеранські бізнеси можуть безоплатно розміщувати на платформі свої вакансії
UA Comix випустило мальопис «Символи незламності»
У ньому зобразили символи українсько-російської війни
Реакція бренду Nike на вагомі події у світі
Компанія оголосила про колаборацію із Центром Помпіду та перетворила футбольний ситуатив на рекламу
Run Ukraine разом із партнерами започаткували «Бігозбір»
Його мета – конвертувати тренування в донати
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень