fbpx
Slow news

Інтернет-медіа AIN.UA запускає нове видання AIN.Business

Його присвятять розповідям про малий та середній бізнес
Альтман Дарина, 26.05.2021

Команда українського інтернет-видання AIN.UA запускає новий проєкт AIN.Business.

Шеф-редактором видання став Олексій Бондаренко український журналіст, засновник онлайн-видання про нову українську музику LiRoom

“AIN.Business — не окремий розділ AIN.UA, а повноцінний сайт зі своєю редакцією. Ми бачимо запит на практичну та раціональну інформацію: пояснення, інструкції, розповіді про бізнес із цифрами та фактами про, наприклад, виробників меблів чи крутий український бренд одягу.

Звідусіль розповідають, як оперувати мільйонами та будувати мільярдні компанії, забуваючи навчити чи розповісти, із чого потрібно починати, які перші кроки. Новий проєкт дасть нам змогу якісніше покрити нішу середнього та малого бізнесу”,  прокоментували в анонсі запуску.

AIN.Business писатиме українською мовою про малий та середній бізнес та все, що його оточує. Команда проєкту робитиме акцент на бізнесі, що не має must-Tech. Наразі проєкт працює у beta-режимі, серед перших матеріалів від редакції інтерв’ю із засновником видавництва “Лабораторія” Антоном Мартиновим, у якому розповіли, як можна легально вмикати музику в публічних просторах.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень