fbpx
Slow news

Iнстаграм буде блюрити інтимний контент для неповнолітніх користувачів

Інструменти створено для боротьби із шантажем оголеними фотографіями в інтернеті
Кірста Олена, 12.04.2024

Meta тестує нову функцію, що автоматично блюритиме, тобто робитиме розмитими, інтимні зображення в особистих повідомленнях в інстаграм. Про це повідомляє ВВС.

Нові інструменти для боротьби із «сексуальним домаганням» інстаграм почне тестувати за кілька тижнів. Вони охоплюють функцію, яка блюритиме зображення оголеного тіла в приватних повідомленнях. Її буде автоматично встановлено для осіб, що не досягли 18-річного віку. Для повнолітніх користувачів функцію також зроблять доступною, однак у цьому випадку інструмент не повідомлятиме платформі про зображення оголеної натури.

Також соцмережа буде випробовувати функцію вікна, що спливає. Воно спрямовуватиме потенційну жертву сексторшину (форма шантажу інтимними фотографіями в мережі) до служби підтримки.

Компанія Meta повідомляє, що інструменти для захисту від зображень інтимного характеру розробляє штучний інтелект. Він виявлятиме фотографії оголеного тіла й надаватиме користувачу вибір – переглядати їх чи ні. Також у компанії розповіли, що інструмент розроблено не лише для захисту від небажаних зображень інтимного характеру, а й для захисту від шахраїв, які обманом можуть змусити людей надсилати власні інтимні зображення у відповідь.

Коли система виявить, що користувач інстаграм надсилає зображення оголеного тіла, йому надаватимуть підказки щодо безпеки. Зокрема, нагадування про те, що сторонні люди можуть робити скриншоти цих зображень і надалі використовувати у власних цілях.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Microsoft додала в телеграм свій чатбот зі ШІ
Він відповідає живою мовою на будь-які запитання
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Теми
проєкт
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень