fbpx
Slow news

Instagram змінив алгоритм публікації Stories: тепер оригінальні сторіс та репости матимуть однакову пріоритетність

Після звинувачення в цензуруванні пропалестинського контенту
Данилюк Даяна, 01.06.2021

Instagram повідомив про зміну роботи алгоритмів після того, як мережу звинуватили в цензуруванні пропалестинського контенту під час загостренння конфлікту в Секторі Гази. 

Користувачі використовували платформу для висвітлення ситуації, поширюючи в Instagram пости і сторіс. Через те, що раніше алгоритми Instagram віддавали перевагу оригінальному контенту, поширені пропалестинські повідомлення отримували менше охоплення.

“Це змусило людей повірити, що ми придушували розповіді про певні теми або точки зору. Ми хочемо бути чітко зрозумілими — це не так”, — заявила пресслужба Instagram.

У компанії зазначають, що сторіс, в яких публікуються пости зі стрічки, не отримують тієї аудиторії, на яку люди розраховують, і не набирають очікувану кількість переглядів. Тому проблеми з показом сторіс на певну тематику були не проявом цензури, а “непередбаченим побічним ефектом” роботи алгоритмів.

Тепер оригінальний контент у розділі Stories, а також репости з інших сторінок матимуть однаковий пріоритет.

Також Instagram зазначив, що проблема пріоритетності сторіс була відома компанії раніше, тому зміна алгоритмів не є виключно реакцією на критику з боку пропалестинських користувачів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень