fbpx
Slow news

Instagram запустив рекламу на підтримку різноманіття своєї аудиторії

Її гасло: “Ми такі, якими ти нас створиш”
Мачулка Ангеліна, 15.08.2021

Instagram запустив нову рекламну кампанію, яка зображає різноманіття користувачів соцмережі та їхньої творчості.

Кампанію відзняла фотографка Белла Ньюман. Вона містить колекцію портретів креаторів Instagram, натхненних їхніми власними історіями. Портрети були зроблені “в місцях, що стосуються культури та контексту”.

Максимізація інклюзії була ключовою темою для Instagram за останній рік, а в екосистему Instagram додано цілу низку нових опцій, які полегшують самовираження. У травні соцмережа додада до профілів нову опцію “Займенники”, яка дає змогу користувачам вибирати до чотирьох займенників, щоб люди знали, як до них слід звертатися. 11 серпня Instagram розширив фільтр “Межі” та інструменти приватних повідомлень, що дає людям більше способів уникнути небажаної взаємодії.

“Після року, який кинув виклик усьому, що ми вважали нормальним і можливим, нова кампанія Instagram засуджує «повернення до нормального стану», тому що нормальне життя ніколи не було достатньо хорошим. Це оклик прогресу, оптимізму та нових відкриттів, коли ми озираємось на минулорічну ситуацію і тепер надаємо людям можливість надіслати повідомлення: «Ми такі, якими ти нас створиш»”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень