fbpx
Slow news

Instagram запустив рекламну кампанію про самодослідження молоді

Після того, як соцмережу звинуватили в поганому впливі на дівчаток-підлітків
Мачулка Ангеліна, 25.09.2021

24 вересня Instagram розпочав глобальну кампанію “Творити тобі” (Yours To Make).

Кампанія демонструє, як користувачі можуть дослідити себе за допомогою Instagram. “Для молоді ідентичність не визначена — це те, що постійно потрібно досліджувати, і це може означати глибше спілкування з важливими людьми, відкриття нових інтересів та експерименти з ними або зміну точки зору, як би це не відбувалося. Instagram вважає, що коли в нас є місце, щоб спільно дослідити, ким ми можемо бути, ми можемо рухати себе вперед, наші спільноти і навіть світ”, — говориться в заяві соцмережі.

У головних ролях знялися гімнастка Морган Герд, танцівник гіп-гопу Топаз Джонс, візажистка Мадрона Редхок і блогер  Джастін Ї.

Цю кампанію Instagram запустив на тлі публікацій The Wall Street Journal від 14 вересня. У матеріалах ішлося про те, що Facebook та Instagram насправді знають, що погано впливають на підлітків. На одному зі слайдів презентації для внутрішнього користування соцмережі, який потрапив до журналістів, було вказано: “32% дівчат-підлітків сказали, що коли їм стало погано через їхнє тіло, Instagram погіршив ці почуття”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень