fbpx
Slow news

Instagram запускає опцію підписки на креаторів

Вартість від $0,49 до $4,99
Мачулка Ангеліна, 09.11.2021

Instagram широко тестує нову опцію підписки на блогерів і креаторів.

Зазвичай Instagram тестує нові функції з меншою групою користувачів, перш ніж зробити їх загальнодоступними. Проте зараз деякі юзери та розробники, не задіяні в тестуванні, помітили нові функції в соцмережі.

Зокрема, з’явилися “Ексклюзивні сторіс” — їх можуть переглядати лише підписники. З них не можна зробити скріншот, і вони спеціально позначені фіолетовим значком.

Самі ж підписники теж отримують бейджі — наприклад, такий бейдж висвічуватиметься поряд з ніком підписника, коли той надішле повідомлення креатору.

Першу можливість покупки в межах передплати в застосунок додали у США 1 листопада за ціною $4,99. Покупку в додатку за $0,99 було додано через кілька днів, 3 листопада. Поки що це всі доступні ціни для різних опцій підписки.

Розробник Алессандро Моссері, який і опублікував матеріали про нові опції в Instagram, так говорить про плани компанії щодо платіжних продуктів: “Мені вони подобаються, тому що дають креаторам прямий зв’язок зі своїми шанувальниками — що, на мою думку, є стійкішою та передбачуванішою у довгостроковій перспективі”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень