fbpx
Slow news

Instagram робитиме приватними акаунти користувачів до 16 років

Щоб захистити підлітків від реклами
Мачулка Ангеліна, 28.07.2021

Instagram робитиме нові акаунти користувачів до 16 років приватними за замовчуванням. Так він блокуватиме деяких дорослих від взаємодії з підлітками й обмежуватиме вплив реклами на них.

Зміни відбуваються, тому що на Instagram тиснуть законодавці, регулятори, батьки та захисники безпеки дітей, стурбовані впливом соціальних мереж на безпеку дітей, їх конфіденційність і психічне здоров’я.

Тепер, коли діти до 16 років приєднуються до Instagram, їхні акаунти автоматично стають приватними. Підлітки, які вже мають загальнодоступні облікові записи в Instagram, побачать сповіщення про переваги приватних акаунтів і способи переключення. Компанія зазначила, що під час тестування близько 80% молоді вирішили зберегти налаштування приватності під час реєстрації.

З іншого боку, Instagram вводить заборони для дорослих, які  демонстрували “потенційно підозрілу поведінку” — наприклад, якщо підлітки їх заблокували чи поскаржилися на них. Такі користувачі матимуть обмежені можливості взаємодії з підлітками.

Рекламодавці натомість зможуть таргетувати рекламу на користувачів до 18 років лише на основі віку, статі та місцезнаходження.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень