fbpx
Slow news

Instagram представляє функцію для автоматичної фільтрації образливих повідомлень

Для публічних та популярних акаунтів
Альтман Дарина, 21.04.2021

Instagram представляє нову функцію, що дозволить користувачам автоматично фільтрувати запити на повідомлення, які містять образливі слова, фрази та емоджі.

Функція орієнтована, перш за все, на знаменитостей, публічних осіб та популярних блогерів, які отримують велику кількість небажаних повідомлень.

Оновлення є частиною ініціативи Instagram щодо боротьби з ненавистю на платформі. У лютому компанія заявила, що почне деактивовувати облікові записи користувачів, які надсилали повідомлення з домаганнями. У 2018 році компанія також розробила фільтрування образливих коментарів і автоматично блокує коментарі, що принижують зовнішній вигляд або характер людини.

Фільтр запитів на повідомлення можна буде вмикати та вимикати. Коли він буде ввімкнений, образливі повідомлення надходитимуть в окрему папку. Повідомлення у цій папці будуть  приховані, що дозволить користувачам переглядати діалоги без необхідності їх читати. За бажанням їх можна буде переглянути або видалити і поскаржитися на того, хто надіслав.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень