fbpx
Slow news

Instagram позбуватиметься ботів завдяки новому процесу ідентифікації

Користувачі повинні підтвердити свою особистість з ID
Альтман Дарина, 16.08.2020

Instagram вводить нові процеси ідентифікації, щоб позбуватися акаунтів ботів. Соцмережа вимагатиме від власників профілів, пов’язаних із підозрілою активністю, надавати ідентифікаційну інформацію, щоб підтвердити, що вони є справжніми людьми.

“Ми хочемо, щоб контент, який ви бачите в Instagram, був справжнім і походив від реальних людей, а не від ботів чи зловмисників, які намагаються ввести вас в оману. Відсьогодні ми проситимо людей підтвердити, хто стоїть за обліковим записом, коли бачимо потенційно підозрілу  поведінку. Спонукаючи людей, які стоять за обліковими записами, підтвердити свій ID, ми зможемо краще захищати наших користувачів”, – коментує Instagram.

Instagram оцінюватиме діяльність потенційного бота за такими критеріями:

  • Коли більшість підписників профілю перебувають в іншій країні, аніж власник акаунту
  • Якщо є чіткі ознаки використання автоматизації, наприклад бот-акаунти серед підписників
  • Акаунти, що залучені до скоординованих підозрілих активностей

В Instagram нововведення стосуватимуться лише невеликої кількості облікових записів. Якщо у власника акаунту запросять підтвердити свою особистість, інформація, яку він надасть, буде надійно зберігатися. Її видалять протягом 30 днів після завершення розгляду. 

Коли обліковий запис буде зафіксовано як потенційного бота, він продовжуватиме функціонувати, доки не вийде відведений час для надання інформації про ID.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень