fbpx
Slow news

Instagram помилково визнав свого СЕО Адама Моссері мертвим, заблокувавши його акаунт

На основі фальшивого некролога
Мачулка Ангеліна, 11.11.2021

Instagram заблокував акаунт свого СЕО Адама Моссері, повіривши фейковому некрологу від шахрая.

Це відбулося ще у вересні, коли шахрай, який називає себе Syenrai, звернувся в Instagram за допомогою електронної пошти. Він просив, щоб соцмережа заблокувала акаунт Моссері за допомогою функції “увічнення” (memorialise). Ця опція блокує акаунт людини, забороняючи іншим вносити будь-які зміни до постів. На прохання Instagram надати свідоцтво про смерть, некролог або новину, яка містить повне ім’я померлої людини, шахрай надав самостійно створений фальшивий некролог в інтернеті.

У соцмережі підтверджують, що така ситуація справді сталася і що її швидко вирішили. Проте звичайним користувачам, які зіткнулися з такою ж проблемою, зазвичай потрібно чекати дні або й тижні. Для розблокування свого акаунта потрібно заповнити спеціальну форму, яку пропонує Instagram, але обов’язковим пунктом є підтвердження своєї особистості.

“Дуже важливо мати вашу правильну дату народження та хоча б одну вашу фотографію в архіві — це допомагає довести, що ви є власником облікового запису в будь-якому випадку, коли ваш акаунт “увічнюють” або забанюють”, — говорить Syenrai.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень