fbpx
Slow news

Instagram планує повернути хронологічну стрічку новин

Замість алгоритму, який спочатку показує вподобання користувачів
Мачулка Ангеліна, 09.12.2021

Восьмого грудня очільник Instagram Адам Моссері сказав, що компанія працює над версією новинної стрічки, яка показуватиме публікації користувачів у хронологічному порядку.

Моссері заявив про це в Сенаті під час слухань щодо проблем безпеки дітей у додатку. Почасти вони викликані заявами Френсіс Хауген, яка надала The Wall Street Journal внутрішні документи про те, що компанія знала про свою “токсичність” для підлітків.

Хронологічна стрічка новин прийде на зміну нинішньому алгоритму, який сортує повідомлення на основі вподобань користувачів. Зараз стрічка використовує штучний інтелект для створення “персоналізованого” досвіду. Його ввели у 2016 році та допрацювали у 2017 році, замінивши хронологічний принцип. Коли саме стрічка запрацює за первинним алгоритмом, точно невідомо. Моссері сказав, що Instagram планує ці зміни на перший квартал 2022 року.

Також Адам Моссері запропонував створити “галузевий орган”, який би визначав найкращі методи оброблення даних дітей і батьківського контролю, щоб допомогти захистити дітей в інтернеті. Для створення універсальних стандартів і захисту орган буде прислухатися до побажань і порад батьків, регуляторів і суспільства.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень