fbpx
Slow news

Instagram оприлюднив прогноз трендів на 2022 рік

Серед них — медитація, веганська косметика й одяг стилю dark academia
Мачулка Ангеліна, 14.12.2021

Instagram випустив прогноз трендів на майбутній рік, а повний звіт про тенденції соцмережі на 2022 рік має з’явитися у відкритому доступі найближчим часом.

Соціальна платформа проаналізувала свої дані про популярність таких категорій, як музика, мода, креатори, краса та соціальна справедливість. У такий спосіб соцмережа намагається дізнатися більше про те, що може означати певна онлайн-поведінка, щоб прогнозувати формування культури у 2022 році.

У світі моди Instagram пророкує великий рік для одягу в стилі dark academia, goth, goblincore і nostalgic. Очікується, що 50% підлітків і молоді будуть експериментувати зі сміливим зовнішнім виглядом, а майже чверть молоді заощаджуватиме, купуючи речі онлайн через секонд-хенд сайти.

Також очікується, що кількість засобів для догляду за шкірою рослинного походження, веганської косметики та продуктів з екологічно чистими інгредієнтами зростатиме. За прогнозами, у 2022 році кожен третій представник молоді дізнається більше про чистіші засоби для догляду за шкірою.

Інші ключові висновки дослідження Instagram говорять про підвищену увагу до здоров’я. Очікується, що третина молоді буде зайнята такими видами діяльності, як керована медитація та вправи для маніфестації. Також майже 50% молоді вважає людей, подібних до них самих, або інфлюенсерів із меншою, лояльною аудиторією, ключовими для створення трендів.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень