fbpx
Slow news

Instagram готує новий інструмент для боротьби з гарасментом

Він допоможе уникнути булінгу під час кризового періоду
Мачулка Ангеліна, 23.07.2021

Керівник Instagram Адам Моссері підтвердив, що компанія тестує нову функцію під назвою “Обмеження”. Вона надасть користувачам можливість тимчасово заблокувати свій акаунт, коли вони опиняються в центрі гарасменту.

Функція з’явиться в меню налаштувань у вкладці “Конфіденційність”. Вона зможе тимчасово обмежувати коментарі та повідомлення від певних груп підписників. Користувачі матимуть змогу обмежувати дії нещодавніх підписників та облікові записи, які не є фоловерами. Річ у тім, що часто булінгом займаються люди зі спеціально створених для цього акаунтів.

Під час презентації опції Адам Моссері засудив нещодавній расизм, який відбувся на платформі Instagram після фіналу Євро-2020. Тоді футболісти Англії Букайо Сака, Маркус Рашфорд та Джейдон Санчо зіштовхнулися з расистськими коментарями розлючених уболівальників, які ті писали після поразки збірної.

Тоді Instagram намагався модерувати негативні коментарі, але його алгоритми дали збій.

“Можливо, ти вчишся в середній школі і в тебе розбите серце, або ти просто змінив школу. Або, можливо, ви професійний футболіст і отримуєте багато злісних коментарів, — пояснює Моссері. — Як би там не було, ми знаємо, що люди іноді переживають тимчасові моменти болю, і ми хочемо надати їм інструменти, щоб захиститися в таких ситуаціях”.

В Instagram не повідомили, коли функція “Обмеження” стане загальнодоступною, але зазначили, що наразі її тестують на мобільних пристроях у деяких країнах.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень