fbpx
Slow news

Instagram дозволить користувачам контролювати чутливий вміст у своїй стрічці

Тому що “люди повинні мати змогу перетворити Instagram на досвід, який вони хочуть отримати”
Мачулка Ангеліна, 21.07.2021

Instagram запустив функцію “Контроль чутливого вмісту”, яка дасть змогу редагувати контент стрічки.

Нова опція націлена контролювати вміст, який певний користувач може вважати чутливим. У додатка вже є Правила спільноти, згідно з якими заборонені мова ненависті, залякування та інша інформація, яка може загрожувати людям. Також існують Правила для вкладки “Рекомендації” —  вони контролюють вміст розділу “Рекомендації” або “Для вас”. Ці вказівки були розроблені, щоб не показувати користувачам чутливий вміст з облікових записів, за якими користувач не стежить.

Тепер можна сприймати чутливий контент як дописи, що необов’язково порушують правила Instagram, але потенційно можуть засмучувати деяких користувачів — наприклад, пости сексуального або насильницького характеру.

“Із роками дещо стає все зрозумілішим — люди мають дуже різні погляди на досвід, який ми пропонуємо <…> Ми усвідомлюємо, що кожна людина має різні вподобання щодо того, що вона хоче бачити в “Рекомендаціях”, і цей контроль надасть людям більший вибір того, що вони бачать”, — йдеться у заяві Instagram.

Щоб налаштувати власний Контроль чутливого вмісту, потрібно:

  • перейти до свого профілю;
  • торкнутися меню “Налаштування” — “Обліковий запис” — “Керування чутливим вмістом”.

Тут ви можете вирішити, чи зберігати налаштування за замовчуванням (“Обмеження”), чи бачити більше (“Дозволити”), або звести кількість чутливого змісту до мінімуму (“Обмежити ще більше”). Змінити свій вибір можна в будь-який час.

Виняток один — опція “Дозволити” буде недоступною для людей віком до 18 років.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень