fbpx
Slow news

Ініціатива фонду “Життєлюб” бореться з ейджизмом

Кампанія допомагає людям старшим за 50 років влаштуватися на роботу
Альтман Дарина, 09.03.2021

З 15 до 21 березня благодійний фонд “Життєлюб” проведе “Тиждень дорослого стажера”. У межах ініціативи кандидати старші за 50 років зможуть спробувати себе в новій професії та стати фрилансерами.

Проєкт відбуватиметься в онлайн-форматі, де дорослі працівники виконуватимуть роботу дистанційно. Упродовж “Тижня дорослого стажера” кандидати продемонструють компаніям, що вікові стереотипи — це лише стереотипи, а трудолюби можуть бути відповідальними менеджерами кол-центру чи інтернет-магазину, SMM-менеджерами чи копірайтерами, онлайн-консультантами, викладачами онлайн майстер-класів, коментаторами комп’ютерних ігор та навіть тестувальниками в IT.

Ейджизм є одним із найпоширеніших видів дискримінації в Україні. Згідно з опитуваннями станом на 2018 рік, 39,7% громадян зазнавали цієї дискримінації, серед них 33% людей від 18 до 29 років, 39.3% — віком від 30 до 54 років і майже 50% — віком понад 55 років.

Перелік можливих професій для стажування невичерпний, бо кандидати відкриті до будь-яких цікавих онлайн-пропозицій. Серед компаній, які візьмуть участь у цьогорічному проєкті — Мистецький Арсенал та Rocket.

Усі охочі стати “трудолюбами” можуть заповнити спеціальну анкету. Анкету партнера для компанії, що хоче взяти на стажування життєлюбів, також можна заповнити за посиланням.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень