fbpx
Slow news

Ілон Маск офіційно став власником Twitter

“Я зробив це, щоб спробувати допомогти людству, яке я люблю”
Данилюк Даяна, 28.10.2022

У своєму акаунті Ілон Маск опублікував твіт із листом, у якому пояснює причини придбання Twitter. 

За словами Ілона, він придбав компанію, тому що майбутній цивілізації важливо мати цифрову платформу, яка дасть змогу обговорювати широке коло ідей, не вдаючись до насилля.

Підприємець гадає, що існує великий ризик розколу соцмереж на крайніх правих та крайніх лівих. Це може призвести до ефекту ехо-камери: утворення середовища, в якому людина стикається лише з тією інформацією чи думками, які відображають і підкріплюють її власні. Саме тому Маск придбав Twitter — щоб не допустити цього. 

“Я не зробив цього, тому що це було легко. Я не зробив цього, щоб заробити більше грошей. Я зробив це, щоб спробувати допомогти людству, яке я люблю”.

Також Ілон додав, що вірить у силу реклами, яка може розважати й інформувати користувача, а також дає змогу знайти послугу або продукт, про існування якого людина навіть не підозрювала. 

За неофіційними джерелами в Bloomberg, The Washington Post та низці інших медіа, Маск уже звільнив CEO, CFO та кількох інших топів Twitter. Допоки Ілон не знайде нового CEO, тимчасово цю посаду він обійматиме сам.  

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень