fbpx
Slow news

IKEA та ігрова платформа Roblox створили віртуальний магазин

У такий спосіб хочуть популяризувати бренд ІКЕА як роботодавця
Кірста Олена, 10.06.2024

Шведський виробник меблів ІКЕА створив колаборацію з ігровою платформою Roblox. Результатом став віртуальний магазин Careers Done Different.

Мета цієї кампанії – поєднати віртуальні ігри з реальними можливостями працевлаштування. У такий спосіб виробник меблів хоче зробити бренд роботодавця ІКЕА таким же популярним, які і споживчий бренд ритейлера.

«В IKEA колеги можуть розвивати свою кар’єру в будь-якому напрямі, як їм заманеться — перенавчаючись і переходячи в новий відділ або беручи на себе більше обов’язків і розвиваючись на керівних посадах. Мета гри — допомогти більшій кількості людей відчути, якою може бути кар’єра в IKEA», – розповіла менеджерка з підбору персоналу та сорсингу IKEA UK & Ireland Келлі О’Каллаган.

Магазин розпочне роботу 24 червня, а відвідати його зможуть користувачі з усіх куточків віртуального світу. Наразі шукають співробітників, які працюватимуть у віртуальному магазині в Roblox. Відкрито 10 вакансій, на які зможуть влаштуватися повнолітні громадяни Великої Британії та Ірландії.

Вони зможуть працювати, наприклад, продавцями або вантажниками. А до їхніх обов’язків входитиме допомога відвідувачам з вибором меблів, облаштування шоурумів і подача фрикадельок у кафе IKEA. Заробити можна буде справжні гроші – майбутні працівники отримуватимуть від 10 фунтів стерлінгів за годину роботи.

Напередодні запуску віртуального магазину IKEA проводить рекламну кампанію із пропозицією подавати заявки на роботу в соцмережах, а в офлайн-магазинах кампанія «оживає» завдяки інсталяціям із піксельними меблями.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень