fbpx
Slow news

IKEA створила мініліжка для смартфонів із функцією відстеження «сну» гаджетів

Користувачі з ОАЕ, які зможуть «приспати» телефон на 7 ночей поспіль, отримають подарунковий сертифікат
Кірста Олена, 17.10.2025

В Об’єднаних Арабських Еміратах IKEA представила Phone Sleep Collection — серію мініатюрних ліжок, створених спеціально для смартфонів.

Ідея ініціативи полягає в тому, щоб «покласти телефон спати» й таким чином допомогти власникам краще відпочивати. Колекція є частиною програми Complete Sleep, яку компанія розробила для підвищення якості сну та нічного добробуту. IKEA пропонує замінити звичку переглядати стрічку перед сном на новий ритуал — покласти телефон у маленьке ліжко.

Кожен аксесуар оснащено NFC-чипом, під’єднаним до застосунку IKEA. Коли користувач залишає телефон «спати», застосунок фіксує тривалість цього «сну». Ті, хто зможе залишати телефон нерухомим щонайменше сім годин протягом семи ночей поспіль, отримають подарунковий сертифікат на 100 дирхамів (приблизно 25 євро) для покупок у магазинах IKEA.

«Сон, мабуть, найважливіший дизайн-проєкт у нашому житті, але водночас — найбільш недооцінений. Наші телефони стали небажаними гостями в спальні, тож настав час знайти для них власне ліжко», — зазначила Карла Клумпенар, директорка з маркетингу та дизайну роздрібної торгівлі IKEA.

Колекція задумана як гейміфікована практика турботи про себе. Мініліжка дарують покупцям, які витрачають щонайменше 750 дирхамів у магазині, зокрема на товари з асортименту для сну.

Автором ідеї стала агенція Memac Ogilvy. Її креативний директор Моемен Метваллі пояснив, що команда прагнула створити «колекційний об’єкт із реальним змістом». За його словами, дизайнери навмисно використали елементи естетики іграшок, щоб викликати емоційний зв’язок з продуктом: «Люди люблять іграшки. Тож чому б не подарувати їм іграшку, яка допомагає краще спати?».

Ініціатива спирається на результати дослідження IKEA Sleep Report 2025, згідно з яким середній рівень якості сну в ОАЕ становить 68 зі 100 — трохи вище за світовий показник, але все ще далекий від ідеалу.

Читайте також у рубриці Slow news
Тіна Кароль і Сергій Жадан представили документальний фільм «Харків. Вільні»
Стрічка розповідає історії військовослужбовців, митців і дітей, які продовжують жити й працювати в місті
Старі гетри футболістів «Арсеналу» допомагають лікувати врятованих тварин у британському притулку
Гетри застосовують для фіксації бинтів, догляду за копитами та захисту тварин від натирань
У яких містах України за рік найбільше зросли зарплати
OLX Робота представила детальний огляд
Visa передала Національній бібліотеці ім. Вернадського європейські стародруки про Україну XVII–XVIII ст.
Видання Вольтера, Шевальє та Маршалла містять свідчення сучасників та авторів, що описували Україну як окрему країну й народ
Бренди Young Hearts та german. проведуть спільний попап у Києві
У межах події презентують дебютну колекцію piercing jewelry та буде доступна послуга пірсингу
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень