fbpx
Slow news

Іггі Поп знявся у новій кампанії Marshall

Виконавець користується брендом понад 50 років
Альтман Дарина, 06.03.2021

Англійський бренд музичних звукових систем Marshall випустив кампанію з культовим рок-виконавцем Іггі Попом.

У ролику Іггі розповів про важливість музики, свободу та зміни, які вона приносить у життя. У відео зобразили сучасну молодь на вулицях у стилі панк.

Історично Marshall отримав репутацію одного з найпопулярніших брендів серед гітаристів класичної рок-музики та став незмінним атрибутом у студіях і на концертах. Зараз бренд є одним із провідних виробників навушників, колонок та домашніх акустичних систем. 

Іггі Поп з’явився у рекламі не лише як вічно молода ікона популярної культури. Виконавець був одним з перших користувачів професійної апаратури Marshall.

“Marshall працює з Іггі ще від початку його кар’єри. Подивіться на відео, де він разом зі своїм гуртом The Stooges виступає 1969 року в Детройті. Можна побачити апаратуру Marshall просто за ним,” — коментує  креативний директор бренду А. М. Секора. 

“Ми думаємо, що меседж та візуальна частина ролика дають голос людям, яких не завжди помічають, приймають або розуміють. За ідеєю це відео має надихати наступне молоде покоління намагатися бути почутими,” — поділився режисер ролику Кевін Кастангейра.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень