fbpx
Slow news

Єврокомісія пригрозила Маску, що заблокує Twitter на своїй території

Якщо соцмережа не припинить потурати дезінформації
Мачулка Ангеліна, 01.12.2022

Європейська комісія пригрозила Ілону Маску забороною Twitter на своїй території, якщо соцмережа не дотримуватиметься суворих правил моніторингу контенту.

Самому Маску про це повідомив Тьєррі Бретон, комісар ЄС, відповідальний за впровадження цифрових правил, під час відеодзвінка. Бреттон сказав бізнесмену, що Twitter повинен дотримуватися контрольного списку правил. Серед цих правил — відмова від “довільного” підходу до повернення забанених користувачів, “агресивного” потурання дезінформації, а також згода на “ретельний незалежний аудит” Twitter до наступного року.

Якщо цих правил не дотримуватимуться, то Twitter може порушити новий закон Європейського Союзу про цифрові послуги. У цьому разі платформа може зіткнутися із загальноєвропейською забороною або штрафами в розмірі до 6% свого світового обороту.

Раніше Маск говорив, що Закон про цифрові послухи (DSA) “дуже розумний”. Він пообіцяв, що соцмережа дотримуватиметься всіх норм. Проте водночас платформа згорнула свою політику боротьби з дезінформацією про Covid-19. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень