fbpx
Slow news

Ярмарок українських творців відбудеться в Лос-Анджелесі

Кошти з продажу квитків підуть на підтримку освітніх проєктів в Україні
Бондар Каріна, 27.11.2023

Платформа i am u are проведе ярмарок українських творців у Лос-Анджелесі.

Подія триватиме з 30 листопада по 3 грудня і представить понад 180 вітчизняних бізнесів у різних категоріях: мода, технології, культура, предметний дизайн та інші.

Усі кошти з продажу квитків передадуть Nova Ukraine на підтримку освітніх проєктів в Україні.

“Цього разу ми масштабувалися ще більше. Отримавши фідбек від аудиторії під час заходу в Нью-Йорку, врахували всі коментарі та побажання. Ми оновили склад секцій, розширили склад учасників, а також провели open call для брендів, які могли оминути під час відбору. Окрім цього, ми, звичайно, адаптували формат та наратив заходу до реалій Лос-Анджелеса — і сподіваємося отримати такий само класний відгук, як побачили в Нью-Йорку”, — ділиться засновниця проєкту Христина Скріпка.

Крім вітчизняних бізнесів, на події буде представлено розділ “Трансцендентна Україна”, що міститиме 9 експонатів. Усі вони представляють певний аспект української культури: видатного митця, епоху, ремесло чи традиційне свято.

Цією виставкою проєкт має на меті привернути увагу до найвідоміших українських технологічних бізнесів та компаній, що надають рішення.

Основна ідея селекції — показати технології як засіб дослідження та зв’язку людини зі світом, а також дослідити, як інновації поліпшують, урізноманітнюють та полегшують людський досвід.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень