fbpx
Slow news

Яким медіа найбільше довіряють українські маркетологи (опитування)

PointeR Agency опитали представників сфери
Альтман Дарина, 10.11.2020

PointeR Agency запитали представників сфери маркетингу й PR, яким ЗМІ вони довіряють та через які канали отримують інформацію. Опитування проводили в різних областях України із  серпня по жовтень 2020 року. Усього було опитано 154 респонденти.

Згідно з результатами опитування перше місце серед ЗМІ за рівнем довіри посіло видання LIGA з результатом 53,9%, на другому – “Новое Время” (52,6%), на третьому – BBC Ukraine (40,3%). Далі йдуть “Українська правда” та УНІАН, які отримали 36,4% та 26% відповідно.

Більшість працівників маркетингової галузі (89,1%) цікавляться актуальними новинами та переглядають їх щонайменше раз на день (24,8%) або частіше (64,3%). Їм важливо бути в курсі останніх подій та стежити за інформаційними трендами.

Основним джерелом новинної інформації для маркетологів є Facebook. Його відзначили 84,4% респондентів. На другому місці — новинні сайти (75,3%), на третьому – Telegram-канали (71,4%).

Традиційні медіа – телебачення (8,4%), радіо (7,1%) та друковані ЗМІ (7,1%) – відіграють помітно меншу роль. Здебільшого це пов’язано з тим, що маркетологам важливо отримувати інформацію оперативно та в зручний для них момент, чого не можуть забезпечити інші канали комунікації, окрім онлайн-видань та соцмереж.

Лідером серед галузевих медіа є MMR. Це видання читає 82,5% респондентів. На другому та третьому місцях розташувались MC.today – 62,3% та Sostav – 44,8%. Далі йдуть Vector – 31,8% і Bazilik.Media – 29,9%.

Серед українських YouTube-каналів маркетологи визначили лідером канал Fedoriv Vlog. Його переглядають 57,1% опитаних. Канал MMR дивляться 16,9%, на третьому місці – Postmen WakeUp із 15,6%.

А от формат подкастів не є настільки популярним каналом серед маркетологів в Україні, як інші – 77,9% із опитаних не слухають подкасти взагалі.

Рейтинг найпопулярніших очолює Digitaliziren – щотижневий український подкаст про діджитал, маркетинг та майбутнє технологій з показником 6,5%. Друге і третє місце поділили “Медіапрактики” та Wishdo, отримавши по 3,9%.

Читайте також у рубриці Slow news
Нове бачення рушників Полтавщини ХІХ століття
З’явилася колекція лляних серветок з орнаментом старовинних рушників
Краса замість травми: новий артпроєкт
Його присвятили красі людей зі шрамами на обличчі
«Куди прямуємо?» — освітній подкаст від компанії Bolt
У ньому розповідають про історичні події та діячів, чиїми іменами названі вулиці українських міст
«Лісову пісню» Лесі Українки видали італійською мовою
Вона вийшла друком у найбільшому видавництві Італії
Львівський медіафорум оголосив ювілейну програму
Вхід буде безплатним, а фокусною темою стане пошук сенсів у поляризованому світі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень