fbpx
Slow news

Який вигляд має справжня турбота. Optimeal підготував інструкцію для відповідальних власників

Зі списком поживних речовин та заборонених продуктів
Bazilik Media, 19.12.2023

Піклування про здоров’я улюбленця та підтримання його імунітету — це не тільки регулярне відвідування ветеринара, коштовні вітамінні комплекси та смаколики. Часто готовність тварини до зустрічі з потенційною загрозою починається з кишківника.

Optimeal та Liga.net підготували спецпроєкт “Добре їсти, добре спати”, який розповідає про секрети здоровʼя улюбленця та відповідає на важливі запитання щодо впливу раціону та поживних компонентів на імунітет тварини. Адже справжня любов — це турбота.


Де починається імунітет собаки

Разом з домашнім улюбленцем ви отримуєте безмежну радість спілкування та безумовну любов свого чотирилапого друга. Та бувають ситуації, коли імунітет тварини ослаблюється — і це додає чимало проблем. Бо саме в той момент здоров’я улюбленця стикається з численними бактеріями і вірусами, що несуть загрозу його організму.

Імунітет тварини постійно має бути готовим до зустрічі з потенційною загрозою. І ця готовність починається з кишківника. Чому саме з нього, знають спеціалісти Optimeal. Спецпроєкт “Добре їсти, добре спати” розкриває секрет здорового кишківника домашньої тварини. І водночас навчає, як саме варто піклуватися про свого улюбленця.


Для цього проєкту запустили платформу, на якій петперент дізнається:

  • Що входить до переліку продуктів, заборонених для собак.
  • Якою є формула міцного імунітету, які її складники.
  • Як зрозуміти, що ваш улюбленець потребує допомоги ще до появи перших симптомів хвороби.
  • Як повсякчас підтримувати імунітет за допомогою збалансованого харчування.

Мета проєкту — показати, що існує реальний спосіб зміцнити імунітет будь-якої собаки незалежно від її породи, віку та особливостей організму.

Дізнатися більше про проєкт можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень