fbpx
Slow news

Як українські благодійні фонди комунікували після 24 лютого, — дослідження

Загалом кількість згадок про благодійні фонди в онлайн-медіа сягнула 107 202 тис.
Бондар Каріна, 06.04.2023

Компанія LOOQME провела дослідження та проаналізувала медіаактивність найбільших благодійних фондів, що допомагають армії після 24 лютого.

Для порівняння взяли: United 24, Повернись живим, Фонд Сергія Притули, Фонд Віктора Пінчука, Razom, Армія SOS, KSE Foundation і Kolo.

За період із 24 лютого 2022 року по 24 березня 2023 року загальна кількість згадок в онлайн-медіа про благодійні фонди, які допомагають армії, сягнула 107 202 тис. та отримала 129 млн потенційного охоплення. Трійкою лідерів і за згадками, і за потенційним охопленням стали: United 24, Повернись живим та Фонд Сергія Притули. Далі йдуть Фонд Віктора Пінчука та Razom.

Щодо пікових періодів, то найбільшу кількість згадок можна було спостерігати в листопаді — їх було аж 11 148.

Загалом фонд United24 цього місяця був найактивнішими в онлайн ЗМІ: публікації про нього становили 52,57% від загальної кількості.

На другому місці — Повернись живим. У березні саме вони заполонили ефір, кількість згадок сягає понад 80% від усіх публікацій.

Серед найгучніших подій була також купівля супутника Фондом Сергія Притули в серпні. Українці зібрали 600 млн гривень на “народні Байрактари”.

Для Фонду Віктора Пінчука піковим став вересень. Причина — щорічна конференція Ялтинської європейської стратегії (YES), яку фонд організовує. Вона проходила в режимі офлайн в одному з готелів Києва.

У Razom насиченим був грудень. Тоді з’явилася новина, що президентка фонду Дора Хом’як узяла участь у слуханнях Гельсінської комісії Конгресу США про український волонтерський рух.

А Kolo разом з Parimatch та IT-спільнотою DOU.ua придбали для України нову антидрон-систему, яка приземляє ворожі безпілотники в зоні бойових дій.

Найбільше охоплення здобули згадки в областях, де багато внутрішньо переміщених осіб (ВПО) — це Київська, Львівська, Рівненська, Миколаївська та Дніпропетровська.

Майже в усіх згадках фондів найчастіше траплялися профільні слова: “допомога” та “Україна”, далі йдуть “армія”, “кошт”, “війна” та інші. Однак у кожного можна знайти свої унікальні терміни, пов’язані з назвами та діяльністю.

Читайте також у рубриці Slow news
 O.Taje створив благодійні жіночі поло з київськими каштанами
100 тисяч гривень передадуть ГО, яка займається збереженням архітектури Києва
Запустили мапу ЛГБТК+ організацій, де надають допомогу
Можна отримати психологічну, юридичну й фінансову допомогу
Burger King запустив кампанію, де показав дитячий погляд на світ 
Її мета — представити страви з меню, що не пов’язані з м’ясом
Створили платформу про повернення до сексуального життя після бойових поранень
Посібник доступний у двох версіях — для військових чоловіків та жінок
Мінцифри запустило соціальну рекламу для Дія.Освіта
Вона про те, що не варто боятися змін
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень