fbpx
Slow news

Як українські благодійні фонди комунікували після 24 лютого, — дослідження

Загалом кількість згадок про благодійні фонди в онлайн-медіа сягнула 107 202 тис.
Бондар Каріна, 06.04.2023

Компанія LOOQME провела дослідження та проаналізувала медіаактивність найбільших благодійних фондів, що допомагають армії після 24 лютого.

Для порівняння взяли: United 24, Повернись живим, Фонд Сергія Притули, Фонд Віктора Пінчука, Razom, Армія SOS, KSE Foundation і Kolo.

За період із 24 лютого 2022 року по 24 березня 2023 року загальна кількість згадок в онлайн-медіа про благодійні фонди, які допомагають армії, сягнула 107 202 тис. та отримала 129 млн потенційного охоплення. Трійкою лідерів і за згадками, і за потенційним охопленням стали: United 24, Повернись живим та Фонд Сергія Притули. Далі йдуть Фонд Віктора Пінчука та Razom.

Щодо пікових періодів, то найбільшу кількість згадок можна було спостерігати в листопаді — їх було аж 11 148.

Загалом фонд United24 цього місяця був найактивнішими в онлайн ЗМІ: публікації про нього становили 52,57% від загальної кількості.

На другому місці — Повернись живим. У березні саме вони заполонили ефір, кількість згадок сягає понад 80% від усіх публікацій.

Серед найгучніших подій була також купівля супутника Фондом Сергія Притули в серпні. Українці зібрали 600 млн гривень на “народні Байрактари”.

Для Фонду Віктора Пінчука піковим став вересень. Причина — щорічна конференція Ялтинської європейської стратегії (YES), яку фонд організовує. Вона проходила в режимі офлайн в одному з готелів Києва.

У Razom насиченим був грудень. Тоді з’явилася новина, що президентка фонду Дора Хом’як узяла участь у слуханнях Гельсінської комісії Конгресу США про український волонтерський рух.

А Kolo разом з Parimatch та IT-спільнотою DOU.ua придбали для України нову антидрон-систему, яка приземляє ворожі безпілотники в зоні бойових дій.

Найбільше охоплення здобули згадки в областях, де багато внутрішньо переміщених осіб (ВПО) — це Київська, Львівська, Рівненська, Миколаївська та Дніпропетровська.

Майже в усіх згадках фондів найчастіше траплялися профільні слова: “допомога” та “Україна”, далі йдуть “армія”, “кошт”, “війна” та інші. Однак у кожного можна знайти свої унікальні терміни, пов’язані з назвами та діяльністю.

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень