fbpx
Slow news

Як українок інформували про жіночий календар з таємною функцією, яку не можна називати 

Розповідаємо про досвід комунікаційної кампанії
Бондар Каріна, 08.04.2023

UNFPA і Фонд ООН у галузі народонаселення разом із креативною агенцією Kyifornia запустили комунікаційну кампанію застосунку, що має на меті вберегти жінок у випадку зіткнення з домашнім насильством.

Кампанія була створена з метою прокомунікувати про застосунок зі щонайбільшою кількістю жінок, аби потурбуватися про їхню безпеку.

“Шукаючи шляхи таємної комунікації, ми спиралися на інсайт про те, що є речі, на які жінка точно зверне увагу, та які водночас проігнорують чоловіки. Прокладки, газовий балончик чи банальна парасолька — корисні дрібниці, які важливо мати під рукою. Дещо може не трапитися, але можна бути готовою. Застосунок — одна з таких важливих речей.

Наші креативи саме про це — вони довірливо діляться із жінками інструментом, що дарує безпеку. Але чоловік, озброївшись щитом з банерної сліпоти до нерелевантного, не зупиняє погляд на плакаті з прокладкою чи помадою. Це не для нього, це не йому”, — каже Юлія Курова, креативна директорка Kyifornia.

За час кампанії було створено 24 унікальні колаборації з українськими бізнесами та корпораціями. Також до неї приєдналося понад 25 лідерок думок.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень