fbpx
Slow news

Як створювали креативну кампанію XVII Українського маркетинг-форуму

Креативники порівняли українські бізнеси з кактусами
Bazilik Media, 03.04.2024

Раніше ми повідомляли, що у 2024 році креативна кампанія Українського маркетинг-форуму (УМФ) акцентована на живучості українського бізнесу, який, подібно до кактуса, стійко тримається й розвивається попри виклики війни.

У попередні роки це були теми виживання брендів у ковідну кризу, у час тотальної невизначеності маркетингу під сиренами. Також говорили про сміливість українських брендів «зайняти висоту» і працювати під час війни.

Над розробленням та реалізацією цьогорічної кампанії працювали креативні агенції Chemistry і BelkaStrelka. У Chemistry розробили ідею та віжуал кампанії. Креативний директор агенції Денис Келеберденко розповідає:

«ЖИВУЧІ Українського маркетинг-форуму присвячені українським компаніям-кактусам. Це бізнеси, які не просто продовжують зберігати в собі життя, а й квітнуть у найбільш непридатних для цього обставинах, демонструючи світу природу української стійкості».

Розвинула креативну ідею і розробила стиль кампанії агенція BelkaStrelka. Вони впевнені, що продовжувати працювати, підтримуючи економіку країни під час війни, — велика цінність і велика сміливість. І компанії-кактуси — це про витривалість і одночасну крихкість, про сили будувати нове, коли навколо невизначеність і криза.

Рекламна кампанія зосереджена на диджитал-просуванні — сайти і соціальні мережі ЗМІ та інформаційних партнерів 17 УМФ, а також ролики на стримінговій платформі та радіо. Елементи креативу будуть використані й під час самої події, інтегровані в контент та оформлення локації.

Живучість є дуже влучною метафорою щодо цьогорічної події, яка вже втретє відбудеться під час повномасштабної війни. Адже маркетинг-директори стикаються з новими викликами: виснаженням команд, кадровим голодом та черговою трансформацією маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та впровадження соціальних програм.

«Український бізнес, який продовжує інвестувати в розвиток, підтримувати соціальні напрями та змінювати tone of voice у комунікації, щоб більше відповідати новим викликам, є чудовим прикладом побудови кращого майбутнього. Можливо, через війну цього року не прозвучить дуже багато проривних кейсів, але буде багато прикладів системної щоденної роботи», — коментує Ірина Бондаренко, продюсерка УМФ. 

Український маркетинг-форум існує вже 17 років і щороку збирає спільноту маркетингових професіоналів. Подія є найбільшим майданчиком, на якому ринок обговорює порядок денний на завтра та аналізує пройдені уроки.

Цього року очікується понад 500 учасників та понад 70 спікерів. Контентна програма запланована одразу в двох залах. Серед важливих тем, які будуть обговорювати у 2024 році — непростий шлях міжнародної трансформації українського бізнесу, принципи життєздатного лідерства, трансформація маркетингових стратегій, дієві комунікації в умовах війни, креативний підхід до проведення зборів, зміни на рекламному ринку та багато іншого.

Повна програма події доступна на сайті форуму.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
МОН розробило нову навчальну програму з предмета «Захист України» 
Старшокласників навчатимуть інформаційній безпеці, керуванням дронами та навігації
Cтартувала соціальна рекламна кампанія The Will to Win
Її присвятили участі України в літніх Олімпійських іграх у Парижі
Кияни просять встановити пам’ятник або пам’ятну дошку Ірині Фаріон
Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київради
Укрпошта випустила ексклюзивний благодійний поштовий набір
Частину виторгу передадуть на потреби ДСНС
На Венеційському кінофестивалі відбудеться прем’єра фільму Ольги Журби
Стрічку «Пісні землі, що повільно горить» знімали від початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень