fbpx
Slow news

Як шукати волонтерів та тих, хто потребує транспорту за допомогою BlaBlaCar

Розповідаємо про нові правила платформи
Данилюк Даяна, 05.03.2022

Онлайн-платформа для пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar ввела нові правила, щоб допомогти волонтерам та всім, хто опинився у складній ситуації.

 Їдьте безплатно

Сам сервіс BlaBlaCar безплатний, тому комісій за поїздки в пасажирів немає. Також мінімальні ціни за поїздку знизили до нуля.

Для волонтерів, які хочуть запропонувати свої поїздки безплатно, рекомендують в профілях додати слово “Волонтер”, наприклад, “Андрій Бойко (Волонтер)”.

 Допомагайте, навіть якщо вам нікуди не треба

Якщо ви готові допомогти транспортом та підвезти когось в межах міста або області, створюйте поїздки та вказуйте в коментарях деталі. Наприклад, маршрут Львів-Львів, а в деталях “Готовий їхати по місту/області”.

 Ліміт кількості місць знято

Щоб користувачі могли допомагати один одному ще більше, BlaBlaCar зняв ліміт кількості місць під час публікації поїздки (раніше — 3 місця максимум).

 польська команда BlaBlaCar допомагатиме українцям перетинати кордон

На іншому боці кордону з Польщею тисячі мешканців Польщі і користувачів BlaBlaCar хочуть допомогти безплатно підвезти українців туди, куди їм потрібно. Сервіс на зв’язку з ними, щоб BlaBlaCar міг забезпечити необхідну допомогу.

Якщо ви намагаєтеся перетнути кордон і вам потрібна поїздка з іншого боку, BlaBlaCar рекомендує бронювати поїздку лише після перетину кордону. Враховуючи обставини та непередбачуваний час перетину кордону, у вас буде більше гарантій, що поїздка відбудеться.

Сервіс просить українців уважно обирати попутників, телефонувати їм перед поїздкою, щоб обговорити деталі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень