fbpx
Slow news

Як розпізнати ознаки домашнього насилля: в Австралії запустили проєкт для працівників салонів краси

Щоб допомогти розпізнати постраждалих клієнтів
Данилюк Даяна, 02.05.2021

В Австралії запустили проєкт HaiR-3Rs, щоб навчити працівників салонів краси розпізнавати серед клієнтів постраждалих від домашнього насилля.

На лекціях організатори навчатимуть правила трьох R – recognise, respond and refer (розпізнавати, відповідати та посилатися) і того, як брати участь у розмовах проти сексизму й насильства. Також розповідатимуть про зв’язок між гендерною нерівністю та сімейним насильством.

HaiR-3Rs наголошують, що на нездорову поведінку вдома можуть вказувати незвичні способи оплати, переживання щодо вартості послуги або висловлювання про те, що партнеру подобається тільки певна стрижка або колір волосся.

“В Австралії кожні 10 днів 2 жінки помирають через домашнє насильство. Дослідження показують, що багато жінок мають тісні стосунки зі своїм майстром у салоні та розповідають йому про насильство чи контроль, який щодо них проявляють удома”, – розповідають організатори HaiR-3Rs.

У своєму Instagram вони опублікували пост із фразами клієнтів, на які рекомендують звертати увагу. Серед них: “Вибачте, що відкладаю запис. Останнім часом удома було трохи напружено”, “Він мене вб’є, якщо я пострижуся коротко”, “Я можу повернутися додому тільки блондинкою”, “Скільки це триватиме? Мені треба бути вдома вчасно”. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень