fbpx
Slow news

«Як помітити ознаки стресу на тлі відеодзвінка»: проєкт від австралійського агентства

До Всесвітнього дня психічного здоров’я
Ольга Сакали, 12.10.2021

Австралійське агентство Performics Mercerbell створило кампанію Background Blindspot, яка закликає бути уважнішими до проявів стресу у колег під час відеозв’язку.

За тиждень до Всесвітнього дня психічного здоров’я агентство провело соціальний експеримент, щоб зрозуміти — чи це так просто не помітити ознаки стресу і зміни в поведінці колег. Участь взяли вісім працівників агентства та його клієнти.

Виявилося, що під час відеодзвінків 40% людей дивляться на себе, а не на співрозмовників. Тому за допомогою кампанії агенція вирішила показати, як внутрішні зміни можуть проявитися в зовнішності людини чи її кімнаті та як важливо звертати увагу на невластиві співбесіднику риси під час робочих відеозустрічей.

Щодня у фотошопі до кімнат працівників домальовували коробки, брудний одяг, немитий посуд. Також учасники експерименту консультувалися з психологом, щоб виявити, які ознаки стресу можна зімітувати.

На сайт кампанії додали фонові зображення для відеодзвінків та пропонують використовувати їх для робочих онлайн-зустрічей, а також залишили посилання на ресурси, які допоможуть правильно поговорити з колегами щодо психічного здоров’я.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень