fbpx
Slow news

I AM IDEA разом з Міноборони запустили національну кампанію

У ній наголошують, що боятися — це нормально, а визнавати страх — це сміливо
Бондар Каріна, 18.08.2023

Агенція I AM IDEA разом з Міністерством оборони України запустили кампанію, де визнають страх кожного українця і кажуть, що боятися — це нормально, а визнавати страх — це сміливо.

“Здебільшого існуюча комунікація — це залучення людей до ЗСУ під патріархальним тиском, бо ти ж захисник, ти маєш бути мужнім! Наша задача була апелювати до людей, які розуміють, що мають захищати країну, але поки перебувають у стані «дадуть повістку — піду, не дадуть — не піду». Для нас було важливо почати говорити людською мовою, щиро і чесно. Коли думали над ідеями, проводили дослідження, то зрозуміли, що все зводиться до однієї історії — людям банально страшно, тому вони не йдуть на службу до ЗСУ. І тут одна з найпотужніших силових структур у світі каже, що боятися — це нормально. Це про прийняття людських емоцій, які ми переживаємо щодня”, — розповідає креативний директор I AM IDEA Ігор Фінашкін.

Як частину національної комунікації агенція та міністерство разом з продакшном Nо Stars та режисером Євгеном Головатенком створили серію роликів та банери. Всі учасники зйомок, які у військовій формі, — реальні бійці.

У комунікації дослідили тему страхів, які формуються з дитинства — зайти в темний підвал, стрибнути з пірса чи підійти до собаки. Кожен боїться, але справжня сила відкривається, коли трансформуєш страх на користь собі.

“Будь-який страх можна побороти. Якщо ти знаходиш у собі ці сили, то він трансформується в те, що тобі допомагає виживати. Військові на інтерв’ю казали, що страх все одно присутній, вони не стали якимись міфічними безстрашними героями. Наприклад, військова парамедикиня Тайра розповідає, що боїться упустити той момент, де можна ще врятувати поранених, попри весь свій досвід у цій справі. Це можливість для кожного українця визнати страх, а отже бути сміливим. І ця щира сміливість потрібна нині, щоб захищати країну та рідних”, — ділиться команда агенції.

 Читай також: Рекламний бліц з Євгенієм Головатенком.

Читайте також у рубриці Slow news
Visit Ukraine запускає донат-тури в Україну для іноземців
Кожен тур буде індивідуально налаштованим залежно від побажань та потреб туриста
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень