fbpx
Slow news

Holywater та Vivat презентували проєкт «Пиши»

До участі приймають твори, написані в романтичному жанрі
Кірста Олена, 02.08.2024

Технологічна медіакомпанія Holywater та книжкове видавництво Vivat оголосили про старт проєкту для українських авторів та авторок, у межах якого відберуть найкращі твори в романтичному жанрі.

Авторам найкращих романтичних текстів вручать гонорар у розмірі 30 000 гривень. Також вони укладуть ексклюзивний контракт, за умовами якого отримуватимуть щомісячні виплати від продажу свого продукту.

«Неважливо, чи ти досвідчений/а автор/ка, чи тільки починаєш свій шлях у літературі – кожен/на може надіслати свою роботу й отримати ексклюзивний контракт з Holywater на видавництво диджитал-контенту, а також шанс видати свою книжку в одному з найбільших видавництв України – Vivat! Надсилай свої тексти у жанрі Romance, і ми перетворимо їх на міжнародний медіапродукт — диджитал-книгу, інтерактивний сюжет гри, відеосеріал… або справжню фізичну книжку в Україні!», – йдеться в описі проєкту.

Джерело: holywater.tech

Умови участі:

  • текст має бути написаний українською або англійською мовою;
  • сюжети на теми: «альфа-самець», романс про мільйонера, таємний мільйонер, про перевертнів, мафію, супергеройок чи примусове одруження;
  • жанри: альфа-романс, романс про надприродне, романтичний саспенс, фентезійний романс;
  • обсяг твору має бути більшим за 280 000 знаків із пробілами.

Тексти найкращих авторів публікуватимуть у цифровій книжковій бібліотеці у жанрі романтики My Passion від Holywater.

Також на вулицях Києва команда запустила комунікаційну кампанію: «Знаєш, що таке любов? Напиши про це».

Прийом робіт триватиме з 5 серпня до 30 вересня.

Подати свою роботу, а також ознайомитись із деталями конкурсу можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
У Bazilik стартує Літня школа про сучасні комунікації та українську культуру
Увесь прибуток передадуть на підтримку спільноти «Близькі» — для рідних військових і ветеранів
Липневий Кураж відбудеться в Києві цими вихідними
У програмі — маркет українських брендів, концерти, благодійні формати й тематичні спецпроєкти
Відбулась онлайн-премʼєра фільму Polemos, який створили «Азов» та RIOTDIVISION
Стрічка осмислює досвід воїна через метафору шахової гри зі смертю
У книгарні «Сенс» триває виставка плівкової фотографії «ПЛЮС ПЛЮС»
Проєкт поєднує досвід цивільної та військового через подвійні експозиції на плівці
В Україні стартувала освітня ініціатива з кібербезпеки для жінок
Програма Women in Cyber допоможе здобути практичні навички з кіберзахисту й побудувати кар’єру в новій сфері
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень