fbpx
Slow news

Гід трендами 2020 року в Instagram

Що чекає на світ інфлюенсерів наступного року
Данилюк Даяна, 12.12.2019

Маркетинговий майданчик Later, який спеціалізується на Instagram, разом з платформою Fohr, провели аналіз поведінки інфлюенсерів та звичайних користувачів у додатку.

Тренди на 2020 рік в Instagram:

1. Постів у профілі буде менше. За дослідженням Fohr, інфлюенсери все менше постять в стрічку. На їх думку, у 2020 в профілі буде не більше двох постів на тиждень. Проте, інфлюенсери з 250-500 тисячами підписників, навпаки, збільшать частотність постингу. Брендам інформація про частотність постів допоможе визначитися, з яким інфлюенсером працювати для конкретного проєкту.

2. Більше тексту – більше охоплення. З 2016 підписи під постами збільшилися більше, ніж вдвічі, тому у 2020 дослідники прогнозують пости в середньому на 65-70 слів.

3. Хештеги в тренді. Публікації з хештегами охоплюють більшу аудиторію, для брендів — це очевидний плюс. За останні 4 роки, середня кількість хештегів в постах інфлюенсерів збільшилась вчетверо. Нагадаємо, статистика відслідковування роботи хештегів з’явилася лише рік тому.

4. Мікроінфлюенсери дають кращу залученість. Середня залученість в Instagram — 3,21%, на противагу 1,5% в усіх інших соцмережах. При цьому, мікроінфлюенсери мають найбільшу частку залучень — 7% у постах.

5. Платний контент переважає у макроінфлюенсерів. Інфлюенсери з 50-75 тисячами підписників мають найбільшу частку (12%), при цьому, в інфлюенсерів, які досягли позначки у 200 тисяч підписників, кількість платного контенту зменшується.

6. Час має значення. Аналіз Later 12 мільйонів постів в Instagram показав, що найкращий час для постингу від 9 ранку до 12 дня (за Північноамериканським східним часом). Цей пункт релевантний для юзерів з США. Щоб обрати час для постів в інших регіонах, потрібно проаналізувати, коли переважна більшість ваших підписників онлайн.

Щоб ознайомитись зі звітом детальніше, Later та Fohr пропонують безкоштовно завантажити його.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень