fbpx
Slow news

Heineken зняв ролик про пару, яка почала зустрічатися онлайн під час карантину

І закликав підтримати місцеві бари
Мачулка Ангеліна, 16.11.2021

Heineken випустив рекламу “Історія кохання під час локдауну” (A Lockdown Love Story) про пару, яка познайомилася та почала зустрічатися онлайн під час пандемії.

У рекламі Чарлі та Лола познайомилися в онлайн-грі та почали регулярно спілкуватися за допомогою відеозв’язку. І вперше вони зустрілися, коли пішли в бар випити разом пива.

Створений агенцією Publicis Italy, знятий режисером Шоу Янагісавою в Японії, ролик має на меті відобразити той момент, коли бари та нічне життя починають повертатися по всьому світу після локдауну і де нові друзі можуть уперше зустрітися.

“З початку пандемії та запуску нашої платформи «Соціалізуйся відповідально» Heineken створювала кампанії, які мають на меті надихнути людей вийти й підтримати свої місцеві бари та місця нічного життя, коли це стане безпечно”, — говорить Брем Вестенбрінк, глобальний керівник Heineken.

Він додав, що фільм зробив “саме це”, створивши “капсулу часу того, як люди підтримували зв’язки під час пандемії, та давши оптимістичний погляд на нові та дивовижні можливості, які чекають на людей, коли бари й інші заклади повернуться до нормального життя”.

Кампанію запустили 15 листопада у В’єтнамі. Надалі вона вийде в країнах, де карантинні обмеження почнуть послаблювати. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень