fbpx
Slow news

Heineken закликає пити менше алкогольних напоїв у компанії

І віддавати перевагу безалкогольному пиву
Мачулка Ангеліна, 05.01.2022

Виробник пива Heineken запустив кампанію Cheers With No Alcohol. Now You Can (“Тости без алкоголю. Тепер ти можеш”) до запуску свого безалкогольного пива Heineken 0.0.

У рекламі показують людей, які в компаніях не п’ють алкоголь, через що їх соромляться та зневажають. Історія цього простежується аж до Раннього Середньовіччя. Замість келихів міцних напоїв люди піднімають газовану воду, сік, чай, молоко або молочні коктейлі.

Ця кампанія базується на ініціативі Heineken Now You Can (“Тепер ти можеш”), яку запустили в 2018 році. Вона представила Heineken 0.0 як напій для традиційних “неалкогольних” моментів, таких як робочі обіди або їзда за кермом.

Крім того, кампанію приурочили до традиційного челенджу Dry January (“Сухий січень”), під час якого варто утримуватися від уживання алкоголю.

“Оскільки багато з нас шукають альтернативи алкоголю під час світських і вечірніх заходів, особливо період “сухого січня”, як це прийнято в багатьох регіонах, сегмент безалкогольного пива вибухнув за останні п’ять років, — каже Брем Вестенбрінк, бренд-директор Heineken. — Зрештою, ідеться про те, щоб усі почувалися включеними під час спілкування в компанії, де є алкоголь, навіть якщо вони вирішили не вживати міцні напої”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень