fbpx
Slow news

HealthLink разом з MedInform Ukraine випустили інформаційну кампанію для чоловіків про ВІЛ

Вона закликає говорити на табуйовану тему та пройти тестування
Альтман Дарина, 15.10.2020

У жовтні 2020 року проєкт USAID HealthLink у співпраці з MedInform Ukraine, що входить до складу групи TWIGA Ukraine, презентував нову інформаційну кампанію для чоловіків про ВІЛ. Її мета — привернути увагу чоловіків до проблеми поширення ВІЛ-інфекції та закликати перевіряти своє здоров’я.

Кампанія закликає говорити на табуйовану тему й нагадує про важливість тестування заради життя. Пройти тест на ВІЛ в Україні можна швидко та безпечно.

У кампанії використали два різних підходи, націлені на різні аудиторії.

Перша – це чоловіки з обласних центрів та невеликих міст. Для цієї групи створили банерну рекламу СТО з вигаданою назвою, що натякає на діагностику авто і пропонує пройти її безкоштовно. Але за кліком людина потрапляє на сайт, де їй пояснюють важливість періодичного “техогляду” власного “мотора”.

Друга група – представники ЛГБТК+ спільноти. Для них обрали  відомі сайти з пікантними відео й відзняли серію роликів: прийом у лікаря, розпаковка нової іграшки, флірт вебмоделі. Та замість еротичної частини в цих роликах так чи інакше проявляється сейф-бокс – спеціальний набір, який містить оральний тест на ВІЛ та інструменти для безпечного сексу. За посиланням у відео можна одразу ж замовити такий тест онлайн.

Протягом багатьох десятиліть Україна перебуває в епіцентрі епідемії. Причому статистика виявлення ВІЛ зростає саме серед чоловіків, оскільки вони не мають звички регулярно перевіряти своє здоров’я і набагато рідше звертаються до лікарів, аніж жінки.

«Чоловіки не замислюються про те, що ВІЛ може стосуватися їх самих, а тому не бачать необхідності в тестуванні. Наше важливе завдання — розповісти про інфекцію так, щоб викликати не страх, а розуміння, та спонукати до дії. З таким захворюванням можна прожити довге та щасливе життя, якщо вчасно дізнатися про нього й розпочати лікування», — пояснює Олена Самойленко, директорка комунікаційної агенції MedInform Ukraine.

Наразі у світі 38 мільйонів осіб живуть з ВІЛ — з них 81% знає про свій діагноз. Проєкт HealthLink спрямовано на те, щоб якомога більше людей дізналися свій ВІЛ-статус, і в Україні також.

Проєкт надає можливість подбати про власне здоров’я та замовити безкоштовний оральний тест на ВІЛ на сайті.

Читайте також у рубриці Slow news
Для військових та ветеранів представили додаток «Правовий навігатор»
Інструмент допоможе зорієнтуватися в базових юридичних питаннях
У Луцьку відкриють заклад у форматі Urban Space з крамницею українських виробів
80% чистого прибутку йтиме на підтримку громадських проєктів
В Україні стартує освітній проєкт «В пошуках ідентичності»
Створять дискусійну платформу на основі спільного розуміння минулого, ідей та цінностей
twid провела редизайн американської медичної платформи DocGo
Агенція зробила сайт компанії, щоб було зручно користуватися чотирьом аудиторіям
Українські ювеліри вперше представлені на міжнародній виставці HANDWERK & DESIGN в Мюнхені
Проєкт «Сміливі жити» присвячено силі українського народу в умовах війни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень