fbpx
Slow news

HealthLink разом з MedInform Ukraine випустили інформаційну кампанію для чоловіків про ВІЛ

Вона закликає говорити на табуйовану тему та пройти тестування
Альтман Дарина, 15.10.2020

У жовтні 2020 року проєкт USAID HealthLink у співпраці з MedInform Ukraine, що входить до складу групи TWIGA Ukraine, презентував нову інформаційну кампанію для чоловіків про ВІЛ. Її мета — привернути увагу чоловіків до проблеми поширення ВІЛ-інфекції та закликати перевіряти своє здоров’я.

Кампанія закликає говорити на табуйовану тему й нагадує про важливість тестування заради життя. Пройти тест на ВІЛ в Україні можна швидко та безпечно.

У кампанії використали два різних підходи, націлені на різні аудиторії.

Перша – це чоловіки з обласних центрів та невеликих міст. Для цієї групи створили банерну рекламу СТО з вигаданою назвою, що натякає на діагностику авто і пропонує пройти її безкоштовно. Але за кліком людина потрапляє на сайт, де їй пояснюють важливість періодичного “техогляду” власного “мотора”.

Друга група – представники ЛГБТК+ спільноти. Для них обрали  відомі сайти з пікантними відео й відзняли серію роликів: прийом у лікаря, розпаковка нової іграшки, флірт вебмоделі. Та замість еротичної частини в цих роликах так чи інакше проявляється сейф-бокс – спеціальний набір, який містить оральний тест на ВІЛ та інструменти для безпечного сексу. За посиланням у відео можна одразу ж замовити такий тест онлайн.

Протягом багатьох десятиліть Україна перебуває в епіцентрі епідемії. Причому статистика виявлення ВІЛ зростає саме серед чоловіків, оскільки вони не мають звички регулярно перевіряти своє здоров’я і набагато рідше звертаються до лікарів, аніж жінки.

«Чоловіки не замислюються про те, що ВІЛ може стосуватися їх самих, а тому не бачать необхідності в тестуванні. Наше важливе завдання — розповісти про інфекцію так, щоб викликати не страх, а розуміння, та спонукати до дії. З таким захворюванням можна прожити довге та щасливе життя, якщо вчасно дізнатися про нього й розпочати лікування», — пояснює Олена Самойленко, директорка комунікаційної агенції MedInform Ukraine.

Наразі у світі 38 мільйонів осіб живуть з ВІЛ — з них 81% знає про свій діагноз. Проєкт HealthLink спрямовано на те, щоб якомога більше людей дізналися свій ВІЛ-статус, і в Україні також.

Проєкт надає можливість подбати про власне здоров’я та замовити безкоштовний оральний тест на ВІЛ на сайті.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень