fbpx
Slow news

Have A Rest презентує благодійну колекцію рюкзаків для підтримки українських захисниць

За кожен куплений аксесуар такий самий споряджений рюкзак відправлять на фронт
Бондар Каріна, 11.08.2023

Фонд Олени Пінчук у співпраці з українським брендом Have A Rest запустили спільний проєкт — благодійну колекцію жіночих рюкзаків для підтримки українських захисниць.

“Благодійна колаборація — це додаткова можливіть привернути увагу суспільства до болючих і гострих питань, які можуть здаватися далекими й такими, що тебе не стосуються. Наша благодійна колекція Empower Her Power — це форма вдячності від жінки до жінки, це нагадування про взаємопідтримку фронту та тилу, бо лише разом ми здатні перемогти”, — сказала Ольга Сердюк, директорка Фонду Олени Пінчук.

Рюкзаки представлені у двох кольорах – рожевому й хакі, на них нанесено зображення тризуба.

Після продажу кожного рюкзака із цієї колекції такий самий передадуть на фронт. Рюкзак для захисниць буде вміщувати базовий комплект медикаментів, індивідуальні предмети побуту й гігієни та сезонні засоби догляду.

“Всередині бренду Have A Rest ми розуміємо ціну будь-якої допомоги, тому з радістю стаємо частиною благодійних ініціатив. Ми намагаємося привернути увагу до найбільш гострих питань і проблем, а разом з цим і допомогти. Колаборація з Фондом Олени Пінчук у цьому контексті стала для нас особливою, і ми одразу розпочали її реалізацію”, — додає засновниця Have A Rest Аліна Долініна.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень