fbpx
Slow news

Havas PR Kyiv запустила проєкт, що розповідає «двіжові» історії українських класиків

Без журби і страждань
Коротенко Оля, 11.11.2020

До Дня української писемності та мови, що відзначили 9 листопада, піар-агенція Havas PR Kyiv запустила культурний проєкт “ЛітДвіж”.

На сайті проєкту розмістили небанальні історії із життя 12 українських письменників: Шевченка, Лесі Українки, Франка, Сковороди, Котляревського, Довженка, Куліша, Вишні, Хвильового, Тичини, Кобилянської та Нечуя-Левицького.

У межах проєкту оновили й портрети класиків: додали усмішки на обличчя та кольорові фони із символами ключових творів письменників.

Друковані постери з такими портретами планують подарувати всім школам Києва. Також кожен охочий може знайти їх на сайті у цифровому форматі.

Місія проєкту — формувати в молоді позитивне сприймання української літератури та її авторів.

«”ЛітДвіж” було створено тому, що ми цінуємо культурну спадщину нашої країни та хочемо, щоб молоде покоління захоплювалося нашими письменниками. Ми віримо, що проєкт допоможе знизити рівень упередженості щодо української літератури й продемонструє, що українські автори — це талановиті, “двіжові”, цікаві особистості, а не зажурені, сповнені скорботи й похмурі обличчя в підручниках», — зазначає команда “ЛітДвіжу”.

Проєкт створено за підтримки видавництва “Ранок” та громадської спілки “Освіторія”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень