fbpx
Slow news

Гарік Корогодський написав книжку, у якій заховано мільйон гривень

А всі гроші від продажу накладу передадуть на благодійність
Мачулка Ангеліна, 16.12.2021

Бізнесмен Гарік Корогодський написав книжку “Червона книга Гаріка”.  Один примірник із цього накладу може принести власнику 1 мільйон гривень.

Фото — Max Vadukul

Ця автобіографічна книжка стала третьою в серії Корогодського “Як витратити мільйон…”. Вона розповідає про спогади Гаріка: п’яне весілля, спрямований в обличчя пістолет, перший великий бізнес і перші великі проблеми.

“Я відійшов від «історій єврейського хлопчика» і написав роман. Звучить самовпевнено, знаю. На його створення пішло 4 роки, останні півтора я жив лише текстом. Намагався говорити з читачем, якому незнайомий сьогоднішній Гарік. А ще я поговорив із часом. Саме він, безликий час, мій головний співрозмовник”, — говорить про видання автор.

Фото — Max Vadukul

Над оформленням книжки працював фотохудожник Ярослав Голубчик, а робота над цим проєктом тривала рік. Кожен кадр — це спогад, створений у єдиному екземплярі, який неможливо повторити.

“Рік я займався божевільною творчою роботою: до кожного розділу книги вигадував сюрреалістичний сюжет для ілюстрування, знімав у різних куточках країни, зокрема в зоні ЧАЕС, робив картинки з елементами оголеної натури. Усі фотороботи знімалися на чорно-білу фотоплівку. Після ручного прояву негативів картинки друкувалися у техніці літдруку, що дає унікальні артефакти та непередбачувані результати”, — коментує свою роботу Ярослав Голубчик.

Фото — Max Vadukul

Також спільно з партнером книжки Parimatch Ukraine Корогодський влаштував “Гру на мільйон”: один із читачів “Червоної книги Гаріка” отримає мільйон гривень.

Кожен примірник накладу має унікальний номер – перепустку в гру. Протягом року відбудеться рандомний відбір 20 фіналістів-читачів, із яких під час суперфіналу на платформі PM.UA один переможець отримає 1 000 000 гривень. Для участі потрібно бути віком 21 +, купити книжку та заповнити анкету на сайті kkg.com.ua.

Прибуток від продажу книжки буде передано до фонду “Життєлюб”, який допомагає людям “золотого” віку в Україні.

Читайте також у рубриці Slow news
LinkedIn розширює функції штучного інтелекту для пошуку роботи
ШІ адаптує резюме та напише супровідний лист
З’явився подкаст «9 місяців потому» з Катею Бльосткою
У ньому блогерка спілкується з гостями про материнство та здоров’я сім’ї
«Катерина» – створили платний застосунок, який допоможе в небезпечних ситуаціях
На виклик упродовж 5 хвилин приїде група оперативного реагування
21 червня відбудеться міжнародна акція «Візьми собаку на роботу»
У такий спосіб привертають увагу до культури поводження з тваринами
Укрпошта випустила нову марку «Україно, вперед!»
Її присвятили участі національної збірної з футболу в Євро-2024
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень