fbpx
Slow news

Happy Monday запустила портал для пошуку роботи під час війни

Понад 3000 вакансій в Україні та за її межами
Bazilik Media, 28.11.2022

У червні 2022 року кар’єрна платформа Happy Monday створила проєкт Work Stability for Ukrainians. Його мета — допомогти в пошуку роботи українцям та українкам, які постраждали внаслідок повномасштабної війни, а також створити умови для безпечного працевлаштування.

Проєкт працює як для українців, що шукають роботу, так і для компаній, які потребують спеціалістів. До програми Work Stability for Ukrainians вже залучили понад 250 компаній, які відкрили для українців більше 3000 вакансій.

Найбільше пропозицій наразі для проєктних менеджерів та спеціалістів з роботи з контентом: копірайтерів, SMM-менеджерів, дизайнерів, журналістів, а також HR-спеціалістів, SEO та інтернет-маркетологів, клієнт-менеджерів, фінансистів та програмних координаторів.


Як скористатися пошуком?

  1. Перейдіть за посиланням, щоб переглянути пропозиції роботи для українців.
  2. Оберіть потрібні параметри. Серед стандартних — сфера, професія, місто. А щоб поліпшити пошук, Happy Monday додала фільтр за ступенем володіння мовами, форматами роботи та рівнем позиції. Так компанії і шукачі зможуть ще легше й швидше знаходити одне одного.
  3. Для зручності портал пропонує створити особистий кабінет. За допомогою цього оновлення користувачі та компанії зможуть відстежувати подані заяви та керувати вакансіями.
  4. Після того, як ви відгукнулися на вакансію, роботодавець контактуватиме з вами напряму. Тож уважно перевіряйте контактну інформацію, яку ви надаєте в резюме.


Happy Monday запустила ще одну важливу функцію — внутрішню систему професійного метчингу для кандидатів. Це персоналізовані фільтри, які допомагають підібрати вакансії не тільки за технічними характеристиками, а й за збігом ціннісних уподобань. Новий досвід інтерактивної взаємодії допоможе шукачам краще усвідомити свої очікування щодо нового місця роботи, а компаніям — залучити “своїх” людей у команду.

Якщо ж у вас виникли запитання, ви можете скористатися функцією зворотного зв’язку. Вона створена для того, щоб бути на зв’язку з користувачами, швидко реагувати на запити та гнучко адаптуватись під поточні потреби.

Усі роботодавці, які користуються програмою Work Stability for Ukrainians, повністю відкриті до участі в проєкті та готові до збільшення кількості вакансій, зокрема й для ВПО, ветеранів та ветеранок.

Проєкт запущено за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.


Проєкт реалізує ГО «Професіонали майбутнього» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Програму ООН з відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують 12 міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Читайте також у рубриці Slow news
Онлайн-платформа «Локальна історія» започаткувала видавництво
Команда вже провела перемовини зі світовими видавництвами
З’явився мобільний застосунок для тренування навичок тактичної медицини
Його створили досвідчені інструктори та бойові медики
«ЕПІЗОДИ»: на екрани виходить новий документальний серіал
Перший епізод присвячено матчу між Україною та Швейцарією на Чемпіонаті світу 2006 року
У Києві відбудеться XVII щорічний Український маркетинг-форум
Говоритимуть про природу стійкості українського бізнесу
«100к лайків — і пускаємо у виробництво»: інтрига від monobank
Необанк повідомив про колаборацію з виробником напоїв «Живчик»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень