fbpx
Slow news

GresTodorchuk посіла третє місце в рейтингу ефективності незалежних агенцій Effie Worldwide

А в Європі вона стала першою
Мачулка Ангеліна, 30.09.2022

Українська комунікаційна агенція GresTodorchuk увійшла до рейтингу глобального індексу ефективності агентств — Effie Worldwide 2021.

GresTodorchuk посіла третє місце в категорії “Найефективніші незалежні агенції”. Водночас вона опинилася на першій сходинці серед комунікаційних агенцій Європи. У Effie зазначають, що GresTodorchuk опинилась у першій десятці в цій категорії вперше.

П’ятірка найкращих незалежних агенцій у світі така: Special Group (Нова Зеландія), GUT Buenos Aires (Аргентина), GresTodorchuk (Україна), Interaction (Коста Рика), Suno United Creators (Бразилія).

Рейтинг Effie Index 2021 складали, аналізуючи роботу понад 4500 фіналістів і переможців в одному глобальному, чотирьох регіональних і 47 національних конкурсах Effie Awards.

“Індекс Effie 2021 відображає роботу, якої досягли в один із найскладніших періодів у новітній історії. Бренди й агенції, що ввійшли до цього рейтингу, продемонстрували невпинну відданість маркетинговій ефективності й представляють наполегливість, спритність і креативність у всій нашій глобальній галузі”, — говорить Трейсі Алфорд, глобальна генеральна директорка Effie Worldwide.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень