fbpx
Slow news

Gres Todorchuk закликає написати листа любові українцям на окупованих територіях

Планують зібрати близько 10 000 послань
Мачулка Ангеліна, 04.07.2022

Комунікаційна агенція Gres Todorchuk запустила проєкт “Листи любові” — послання підтримки для українців на тимчасово окупованих територіях.

На сайті проєкту кожен охочий може написати листа як конкретній людині, так і загалом усім жителям окуповних територій. “Листи любові”, яких планують зібрати близько 10 000, відправлятимуть як онлайн, так і офлайн, в усі можливі способи. 

Кампанію створили за сприяння громадських організацій, які працюють із гуманітарними й інформаційними питаннями на тимчасово окупованих територіях: ГО “СВОЇ” (Запоріжжя), ГО “Молоді Ініціативні” (Херсонська обл.), Foundation “UNION” (Херсонська обл.).

“Наразі під російською окупацією перебуває 20% України, включно з Кримом і Донбасом, — розповідає виконавча директорка ХОБФ “Об’єднання” Анастасія Гришко. — З кожним днем окупаційний режим стає дедалі жорстокішим до українців. Їм не дозволяють виїжджати з регіонів, мобільний зв’язок та інтернет обмежені та контрольовані. Українці на тимчасово окупованих територіях стали фактично заручниками. Живучи п’ятий місяць у постійному відчутті страху та небезпеки, вони морально втомлюються, зневірюються у власному майбутньому та почуваються безпорадними. «Листи любові» мають стати рятівною соломинкою для наших рідних і друзів, довести, що ми не забули про них, що ми з ними та будемо боротися за них”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень