fbpx
Slow news

Gres Todorchuk та UNITED 24 — у топі Effie Index 2023

Це найбільша світова премія з ефективності компаній, агенцій та брендів
Кірста Олена, 06.06.2024

Оголосили найефективніші компанії, бренди й агенції у світі за результатами рейтингу компаній Effie Index 2023.

Effie Index 2023 – щорічний рейтинг компаній, що стоять за найбільш ефективними маркетинговими ініціативами у світі. Українська агенція Gres Todorchuk та український бренд UNITED24 перебувають у топі глобальних та європейських рейтингів.

Gres Todorchuk увійшла до трійки найефективніших незалежних агенцій року у всьому світі та очолила два рейтинги в Європі за критеріями – найефективніший офіс та найефективніша незалежна агенція. Співзасновниця піар-агенції Ярослава Гресь поділилася цією новиною на своїй сторінці у фейсбуці.

«Я згадую весь наш шлях і не маю ніяких слів, окрім подяки для команди, для наших партнерів, для кожного, хто нас підтримує. Просто знову і знову перечитую цей рядок. Gres Todorchuk, Kyiv, Ukraine. Дякую!»

Глобальна ініціатива з підтримки України UNITED 24, яку українська влада започаткувала в травні 2022 року, увійшла до п’ятірки найефективніших брендів світу та стала лідером наведеного рейтингу в Європі. Також вона на другому місці як найефективніший рекламодавець Європи.

До рейтингу увійшли й інші українські компанії. Серед них:

  • Banda agency — посіла 5 місце як найефективніша незалежна агенція в Європі та 11 місце як найефективніша агенція в Європі;
  • бренд Ukraine (проєкт Be Brave) — 4 місце як найефективніший бренд Європи.

До десятки найефективніших рекламодавців також увійшли: Метінвест (6 місце) та Міністерство цифрової трансформації України (7 місце).

Цьогорічні рейтинги включають фіналістів та переможців програм Effie Awards, оголошених у період з 1 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року, зокрема Effie Awards Ukraine 2023.

Effie Index щороку визначає та ранжує найефективніші агентства, маркетологів, бренди, мережі та рекламно-комунікаційні групи, аналізуючи понад 4750 фіналістів та переможців глобальних, регіональних та національних конкурсів Effie Awards по всьому світу. Він є найбільш всеохопним глобальним рейтингом ефективності маркетингу.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Резиденція «Слово» випустить серію коміксів про Харків
Героєм першого випуску став харківський дизайнер, монументаліст Василь Єрмілов
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень